Gemeentelijke Raad voor Mondiaal Beleid  

De GROS, de Gemeentelijke Raad voor Mondiaal beleid, bundelt een aantal groepen of verenigingen die actief zijn rond mondiale problemen (derde wereld, vrede, duurzame ontwikkeling). Hierbij werkt iedere groep vanuit zijn eigen aanpak en met zijn eigen klemtonen, maar met één gemeenschappelijk doel: werken aan een betere, meer rechtvaardige wereld.

De GROS is als adviesraad de brug naar het gemeentebeleid, die met de schepen van mondiaal beleid zorgt voor morele, praktische en financiële ondersteuning.

Samenstelling van de GROS:

BIKAS
Rik Dierckx, Pastorijlaan 2, 2110 Wijnegem
03 353 01 84 - dierckx.rik@skynet.be
BROEDERLIJK DELEN, WELZIJNSSCHAKEL,  WELZIJNSZORG, MISSIE & ONTWIKKELING
Paul Verstrepen, Voetbalstraat 4, 2110 Wijnegem
03 353 47 27 - 0487 19 23 68 - paul@nearfield.be
DAMIAANACTIE
Lieve Kelders, Bergenstraat 14, 2110 Wijnegem
03 353 01 19 - lieve.kelders@gmail.com
OXFAM WERELDWINKELS
Patrick Van Assche, Stokerijstraat 48, 2110 Wijnegem
03 353 34 84 - wijnegem@OWW.be
RODE KRUIS INTERNATIONAAL - AFDELING WIJNEGEM-DEURNE
Luce Van Doninck en Alexander Peeters, Veldstraat 80, 2110 Wijnegem
03 353 29 83 - internationale@wijnegem-deurne.rodekruis.be
WERELDSOLIDARITEIT
Dany De Breuker, J.B. Pittoorsstraat 36, 2110 Wijnegem
03 353 38 19 - danydebreuker@hotmail.com
11.11.11
Frank Duval, De Wijngaardstraat 78, 2110 Wijnegem
03 354 14 24 - frank.duval@skynet.be
Hulpfonds Chilumba
Walter Deproost, Albertkanaalbaan13/3, 2110 Wijnegem
0476 31 88 08 - walter.deproost@telenet.be
NOSISSA
Guido Patteet, Ridder Gustaaf Van Havrelaan 7, 2110 Wijnegem
0468 11 29 39 – guypatteet@icloud.com
INANDA
Greet Dierckx, Kasteellei 68, 2110 Wijnegem
0472 95 47 04 - greet.dierckx@hotmail.com


 

 

 
 
 

Mondiaal Beleid

Lydie Verrept 
Lydie.Verrept@wijnegem.be
Telefoon: 03 288 21 60
Turnhoutsebaan 199/2
2110 Wijnegem