Bijzonder comité voor de sociale dienst

De taken van het bijzonder comité zijn vastgelegd in het Decreet Lokaal Bestuur. Het bijzonder comité is onder meer bevoegd voor de individuele dossiers inzake maatschappelijke dienstverlening en maatschappelijke integratie.

In Wijnegem bestaat het Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst uit een voorzitter en 6 leden. 

Raadpleeg de verkiezing van de voorzitter van het BCSD en de verkiezing van de leden van het BCSD.

Samenstelling

  • Nadine Wouters dorpspartij durf!

    Contact
    Turnhoutsebaan 422 (postadres) , 2110 Wijnegem
    nadine.wouters@wijnegem.be

    Functies

    Voorzitter
  • Greet Anthoni dorpspartij durf!

    Contact
    Koolsveldlaan 62 , 2110 Wijnegem
    greet.anthoni@wijnegem.be

    Functies

    Lid bijzonder comité voor de sociale dienst
  • Sonia Antonissen N-VA

    Contact
    Rode Dreef 24 , 2110 Wijnegem
    sonia.antonissen@wijnegem.be

    Functies

    Lid bijzonder comité voor de sociale dienst
  • Carmen Baelden N-VA

    Contact
    Frans van Schevensteenstraat 38 , 2110 Wijnegem
    carmen.baelden@wijnegem.be

    Functies

    Lid bijzonder comité voor de sociale dienst
  • Karel Luyckx N-VA

    Contact
    Eikenlaan 34 glvl , 2110 Wijnegem
    karel.luyckx@wijnegem.be

    Functies

    Lid bijzonder comité voor de sociale dienst
  • Glenn Gené Vlaams Belang

    Contact
    Turnhoutsebaan 283 / b2 , 2110 Wijnegem
    glenn.gene@wijnegem.be

    Functies

    Lid bijzonder comité voor de sociale dienst
  • Viktor Werrebroeck CD&V

    Contact
    Marktplein 8 bus 1 , 2110 Wijnegem
    viktor.werrebroeck@wijnegem.be

    Functies

    Lid bijzonder comité voor de sociale dienst